93284
 • Hakkımızda
     Alirak Kargo, önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmakla birlikte, müşterilerimizin ürünlerini en hızlı, en güvenli ve en uygun fiyatlarla adresine ulaştırmaktır.

  Sektördeki bilgi ve birikimimizle en iyi hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz memnuniyeti firmamızın öncelikli amacıdır.

  Alirak Kargo, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere sunmuş olduğu hizmeti, Kalite belgeleriyle tescil ettirmiştir.
 • Alirak Kargo, müşterilerinin sürekli gelişen ihtiyaçlarına karşı, teknolojiden de yararlanarak güncel çözümler üretmeyi, beklentilerin ötesine geçerek sınırsız memnuniyet yaratmayı ana ilke edinmiştir.

  Alirak Kargo, bütün müşterilerinin kargolarına, ilk alım anından teslimat anına kadar geçen sürede maksimum dikkati gösterir. Bu süreç öncesi ve sonrasında müşterilerinin ihtiyacı olan tüm bilgi ve belgeleri zamanında vermeyi vazgeçilmez önceliklerden sayar.

  Alirak Kargo, hizmet standartlarının sürekliliği için tüm yasal mevzuat ve kanunlara göre hareket eder.

  Müşteri memnuniyetinde en önemli etken katma değer yaratabilen personeldir prensibine göre hareket eder. Alirak Kargo, hizmet süreçlerinde maksimum kalite için sürekli gelişmeyi amaç edinmiştir. • Misyonumuz


  Alirak Kargo olarak misyonumuz, Yurtdışında farklı ülkelerdeki ofislerimiz, seçkin iş ortaklarımız, farklı milliyetlere mensup deneyimli profesyonel kadromuz ile;uluslararası taşımacılık ve dağıtım alanlarında alternatif lojistik çözümler sunmak, Türk mallarının, potansiyel ticari ilişkilerimizin iyi olduğu ülkelere olan arzını artırmak, ülkemiz için bakir sayılabilecek ülkelere de ulaşımını sağlamak ve kolaylaştırmak, gerek Türk girişimcilerimizin yurtdışında, gerekse yabancı işadamlarının Türkiye’de yatırım yapmalarına öncülük etmek, çalıştığımız tüm ülkelerdeki işadamları tarafından tercih edilen ve güvenilir olan markamızı daimi kılmak, dinamik, yenilikçi ve gelişimini sürekli hale getiren bir kurumsal yapıya sahip olmaktır.
 • Vizyonumuz


  Alirak Kargo olarak vizyonumuz, Nitelikli insan kaynağımızla, gelişen teknolojiyi kullanarak kaliteli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, paydaşlarımız için değer sağlamak ve fark yaratmak, sektördeki liderliğimizi uluslararası pazara taşımaktır. Ana faaliyet konuları karayolu, denizyolu ve havayolu ile yük ve yolcu taşımacılığı yapmak ve sanayi mamülleri alım, satımı ithalat ve ihracatını yapmak olup, bu doğrultuda şirketimiz faaliyeti süresinde birçok mamülleri üretici ve aracı firmalardan alıp direk yurt dışına ihracatını gerçekleştirmektir.
 • İletişim Bilgileri